27MMX3.00 LFT.HND CS RTD HEX DIE
SKU: MHD70782L
Rethreading Hexagon Die Metric, 27mm x 3.00 Thread Size, 2" Across Flats, 1" Thickness, Carbon Steel, Left Hand, 1 per Pack
New to Alfa Tools?
Become a Distributor
Specifications
Size 27MMX3.00
Std. Pack 1
Steel Carbon
Brand Alfa Tools
Left/Right Hand Left
Drive Positive Slot
Thread Type 27mm x 3.00 Size